Hans de Koning blijft tot medio 2008 aan als coach van TOP Oss. De oud-doelman verlengde maandag zijn contract bij de eerstedivisionist, die tevens bekendmaakte dat Dirk Heesen (foto) in 2008 de nieuwe coach zal worden.
Voormalig middenvelder Heesen moet dan wel zijn coachpapieren binnen hebben. Momenteel volgt de assistent-trainer nog zijn opleiding. De 36-jarige Utrechter speelde de laatste vier seizoenen van zijn loopbaan bij TOP, waar hij in 2002 een punt achter zijn carrière zette. Hij speelde daarvoor voor ADO Den Haag, FC Wageningen en FC Utrecht.

De Koning is bezig aan zijn eerste seizoen bij TOP. Hij zorgde voor een unicum, want de Osse club slaagde er dit seizoen in een periodetitel te veroveren. (Bron: vi.nl)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.