De vertrekkende trainer Frans Körver zal Fortuna Sittard volgend seizoen assisteren bij het scoutingsapparaat. Ook keepers krijgen zijn aandacht.
Körver, die daarnaast een representatieve functie gaat vervullen, wordt betrokken bij de scouting en begeleiding van jeugdspelers, waarbij keepers zijn primaire aandacht zullen hebben. Op wedstrijddagen zal de man die de Sittardse club twee keer als trainer diende namens de club gastheer zijn in de bestuursruimte.

Ook zal hij een wezenlijke rol in het relatiemanagement van Fortuna gaan vervullen. Hij wordt onder meer ingezet bij de begeleiding van sponsors. Interim-directeur Hans Erkens op de website van Fortuna: ‘We zijn verheugd dat Frans ook in de toekomst belangrijk werk voor de club blijft verrichten. Weliswaar niet meer bij het eerste elftal, maar daarom niet minder belangrijk.’ (Bron: vi.nl)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.