De inschrijving voor het Nederlands Trainerscongres 2018 is geopend. Op vrijdag 11 mei 2018 wordt het Trainerscongres voor de 16e keer georganiseerd door de VVON en CBV in samenwerking met de KNVB en De Voetbaltrainer. Deze 16e editie vindt wederom plaats in Zwolle.

Programma

Vrijdag 11 mei 2018 (dag na Hemelvaart) | van 10.00 uur tot 16.30 uur | Stadion PEC Zwolle
In zowel het stadion van PEC Zwolle als op het Sportpark Be Quick ’28 staan velddemonstraties op het programma, waaronder Jong FC Utrecht, PSV O.16, FC Twente O.19 en Ajax-Vrouwen.
Deelnemers ontvangen direct na afloop het certificaat met vier studiepunten. Bekijk hier het volledige programma.

Rinus Michels Awards

Vast onderdeel op het programma is de uitreiking van de Rinus Michels Awards. Deze Awards – genoemd naar de voetbaltrainer Rinus Michels – zijn vakprijzen die jaarlijks op initiatief van het vakblad De Voetbaltrainer worden uitgereikt, in samenwerking met de CBV en VVON en de KNVB.

Wie worden de opvolgers van de winnaars van seizoen 2016/2017? De nominaties zullen vanaf 20 april 2018 op deze website bekend worden gemaakt.

Aanmelding

Meld je hier aan voor het Trainerscongres 2018. Wees er snel bij, zodat je zeker bent van je deelname.
Op de Trainerscongres website vind je het volledige programma en meer informatie over deze dag.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.