De Voetbaltrainer 246

Pagina 16 van: De Voetbaltrainer 246

Opvallend De slechtst presterende club met de jeugd in de Tweede Divisie is TEC. De- ze club komt niet voor in de Top 200. Vier clubs die met hun eerste team in de Derde Divisie spelen, komen niet in de lijst van de Top 200 voor. D...

Opvallend
De slechtst presterende club met de

jeugd in de Tweede Divisie is TEC. De-

ze club komt niet voor in de Top 200.

Vier clubs die met hun eerste team in

de Derde Divisie spelen, komen niet

in de lijst van de Top 200 voor. Dat

2019 Vereniging Jeugd Senioren

101 LAC Frisia 1883 45 2e klasse
102 sv Venray 45 1e klasse
103 RKDVC 45 3e klasse
104 Kloetinge 45 1e klasse
105 Blauw Geel ‘38 45 3e divisie
106 Drachtster Boys 45 1e klasse
107 Vriendenschaar 45 4e klasse
108 Nivo Sparta 45 2e klasse
109 Smitshoek 45 hoofdklasse
110 GVAV-Rapiditas 45 2e klasse
111 GVVV 45 2e divisie
112 HVCH 45 1e klasse
113 Brabantia 45 1e klasse
114 Oranje Nassau/Almelo 45 2e klasse
115 Sportclub Irene 45 2e klasse
116 Nieuwerkerk 45 4e klasse
117 Swift 45 hoofdklasse
118 SO Soest 45 2e klasse
119 fc Abcoude 45 2e klasse
120 DCG 45 3e klasse
121 AZSV 44 hoofdklasse
122 HZVV Hoogeveen 44 1e klasse
123 Concordia Delft 44 2e klasse
124 Spero 44 2e klasse
125 IJsselmeervogels 43 2e divisie
126 MOC ‘17 43 3e klasse
127 ONS Sneek 43 3e divisie
128 Be Quick ‘28 43 2e klasse
129 Rohda Raalte 43 1e klasse
130 vv Heerenveen 43 1e klasse
131 DVC ‘26 43 2e klasse
132 ASWH 43 3e divisie
133 VOC 43 1e klasse
134 JEKA 43 2e klasse
135 Flevo Boys 43 hoofdklasse
136 SC Bemmel 43 1e klasse
137 Diemen 43 3e klasse
138 CDW 43 3e klasse
139 DVV 43 4e klasse
140 DTS ‘35 43 1e klasse
141 NVC Naarden 43 2e klasse
142 Beek Vooruit 43 2e klasse
143 SDZ 43 2e klasse
144 Zeewolde 43 4e klasse
145 Geldrop 42 1e klasse
146 Achilles 1894 42 hoofdklasse
147 Jodan Boys 42 hoofdklasse
148 Mierlo Hout 42 2e klasse
149 ASC Nieuwland 42 3e klasse
150 WSC 42 2e klasse
151 Legmeervogels 42 1e klasse
152 Bekkerveld/Weltania 42 1e klasse
153 Unitas ‘30 42 2e klasse
154 NWC 42 3e klasse
155 SDO 42 hoofdklasse
156 Oirschot Vooruit 42 1e klasse
157 SDV Barneveld 42 1e klasse
158 BVCB 42 1e klasse
159 SC Joure 42 2e klasse
160 Sparta ‘25 42 3e klasse
161 DSS 42 4e klasse
162 VVIJ 42 2e klasse
163 rksv Pancratius 42 2e klasse
164 Berghem Sport 42 2e klasse
165 DESK 42 3e klasse
166 Dongen 41 3e divisie
167 ASV Dronten 41 1e klasse
168 Lelystad ‘67 41 2e klasse
169 Hoogezand 41 2e klasse
170 Capelle 41 hoofdklasse
171 Best Vooruit 41 1e klasse
172 SC ‘t Zand 41 1e klasse
173 VFC 41 2e klasse
174 VVOG 41 3e divisie
175 Scharn 41 2e klasse
176 sv Hooglanderveen 41 2e klasse
177 sv Bedum 41 1e klasse
178 Schalkhaar 41 2e klasse
179 RBC 41 3e klasse
180 RBC 41 3e klasse
181 Xerxes/DZB 41 hoofdklasse
182 Sliedrecht 41 1e klasse
183 FC Deltasports ‘95 41 2e klasse
184 SVW 27 41 2e klasse
185 Hillegom 41 1e klasse
186 JSV Nieuwegein 41 2e klasse
187 sv Overbos 41 3e klasse
188 HSC ‘21 40 3e divisie
189 SC Genemuiden 40 hoofdklasse
190 Juliana ‘31 40 1e klasse
191 Venlosche Boys 40 1e klasse
192 Dommelen 40 3e klasse
193 AWC 40 hoofdklasse
194 Gorecht 40 1e klasse
195 VDZ 40 3e klasse
196 Schijndel/DeWit 40 3e klasse
197 Heerenveense Boys 40 3e klasse
198 SBC 40 3e klasse
199 Drechtstreek 40 2e klasse
200 Pelikaan/Zwijndrecht 40 2e klasse

T O P 2 0 0 2 0 1 9 – 2 0 2 0

Dit seizoen verdwenen 35 clubs uit de Top 200. We kennen een aantal

nieuwkomers: clubs die we nog niet eerder in de Top 200 terugzagen:

Totaal Senioren Jeugd

109 Nootdorp 76 30 46
119 Kolping Boys 75 30 45
121 SVI 75 30 45
139 Die Haghe 74 30 44
144 CDW 74 25 49
151 FC De Bilt 73 30 43
167 Hoogeveen 71 35 36
168 FC Rijnvogels 71 35 36
177 Bloemendaal 71 20 51
178 Velsen 70 35 35
179 FC Dalfsen 70 30 40
189 Hillegersberg 69 30 39
195 Hooglanderveen 69 25 44
196 DETO 68 35 33

Nieuw in de Top 200

www.devoetbal trainer.nl16

Totaal Sen Jeugd 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014

Jodan Boys 90 35 55 21 81 56 53 43 29 37
ASWH 89 45 44 23 46 91 94 112 153 179
Smitshoek 88 35 53 30 63 50 54 76 70 71
Spakenburg 86 45 41 34 68 90 68 102 67 90
Hoogland 86 40 46 37 57 141 90 150 – 182
ARC 85 35 50 43 100 62 67 63 69 92
Longa’30 84 35 49 52 77 106 93 96 119 127
Noordwijk 82 45 37 57 128 149 122 162 – –
VOC 80 35 45 73 122 137 167 142 108 128
Berkum 79 35 44 79 129 105 168 198 – 117
Orion 79 30 49 80 116 183 111 114 167 –
Blauw Wit ‘34 79 30 49 81 124 77 82 85 156 185
Unitas ‘30 78 30 48 86 197 – – – – –
Ter Leede 77 40 37 90 130 126 120 134 196 188
RKAVV 77 35 42 91 152 112 119 79 142 –

De sterkste stijgers (in de top 100)

zijn Hoek (geen jeugd), Lienden, Eem-

dijk en Stedoco. Oorzaak: het niveau

van de jeugdselecties bij deze clubs.

Opvallend is verder dat Buitenveldert

(115), Jonathan (146), SML (165), Unitas

’59 (166) en Bloemendaal (178) – alle

uitkomend met hun eerste team in de

Derde Klasse – wel in de Top 200-rang-

lijst staan door de goede prestaties

van de jeugdteams.

Clubs uit de Top 200 mogen dit seizoen

het Top 200 logo gebruiken in clubuitin-

gen. Dit logo is op te vragen via voetbal-

trainer.nl/top200.

hoogstspelende am
at

eu

rc
lu

b
s


Top 20
0

se
iz

oe
n

20

19
/20

20

14-15-16-17-18-19-20-21_top200.indd 16 04-12-19 09:14