De Voetbaltrainer 246

Pagina 17 van: De Voetbaltrainer 246

We hebben ook een klassering per regio (i.e. postcodegebied) gemaakt, door steeds de hoogst spelende vijf clubs in een bepaalde regio samen te voegen en de ‘scores’ op te tellen. De (uitgebreide) Bollenstreek is de hoogst geno- ...

We hebben ook een klassering per regio (i.e.

postcodegebied) gemaakt, door steeds de hoogst

spelende vijf clubs in een bepaalde regio samen

te voegen en de ‘scores’ op te tellen.

De (uitgebreide) Bollenstreek is de hoogst geno-

teerde regio met Quick Boys, Koninklijke HFC,

Alphense Boys, FC Lisse en ARC. Tweede wordt

Noord-Holland met DEM, Fortuna Wormerveer,

AFC ’34, Purmersteijn en Volendam. Derde is

de regio Den Haag met Quick, Westlandia, HBS,

VELO en FC ’s-Gravenzande. Hieronder wordt tus-

sen haakjes wordt per regio de hoogst spelende

club vermeld.

1 Regio Bollenstreek 485
Bollenstreek Quick Boys 104
Bollenstreek Koninklijke HFC 103
Bollenstreek Alphense Boys 101
Bollenstreek FC Lisse 92
Bollenstreek ARC 85

2 Regio N-Holland 452
N-Holland DEM (RKVV) 99
N-Holland Fortuna Wormerveer 89
N-Holland AFC ‘34 89
N-Holland Purmersteijn 88
N-Holland rkav Volendam 87

3 Regio Den Haag 452
Den Haag Quick (‘s-Gravenhage) 99
Den Haag Westlandia 99
Den Haag HBS 85
Den Haag VELO 85
Den Haag FC ‘s-Gravenzande 84

4 Regio Amsterdam 447
Amsterdam AFC 109
Amsterdam Zeeburgia 90
Amsterdam ASV De Dijk 88
Amsterdam Swift 82
Amsterdam Roda ‘23 78

5 Regio Rotterdam 445
Rotterdam Barendrecht 94
Rotterdam Excelsior M 93
Rotterdam Jodan Boys 90
Rotterdam Spijkenisse 89
Rotterdam ASWH 89

6 Regio-Midden-Nederland 444
Midden-Ned IJsselmeervogels 95
Midden-Ned DVS’33 Ermelo 91
Midden-Ned Spakenburg 86
Midden-Ned Sparta Nijkerk 86
Midden-Ned Hoogland 86

7 Regio Utrecht 435
Utrecht Hercules 92
Utrecht DOVO 91
Utrecht GVVV 90
Utrecht De Meern 83
Utrecht Kozakken Boys 79

Regioklassement

D e V o e t b a l t r a i n e r 2 4 6 2 0 1 9 17

8 Regio Den Bosch 433
Den Bosch Gemert 93
Den Bosch UDI’19 92
Den Bosch OJC Rosmalen 86
Den Bosch Blauw Geel ‘38 85
Den Bosch HVCH 77

9 Regio Oost-Nederland 419
Oost Nederland Excelsior ‘31 88
Oost Nederland Longa ’30 84
Oost Nederland HHC Hardenberg 84
Oost Nederland Quick ‘20 82
Oost Nederland CSV Apeldoorn 81

10 Regio Groningen/Drente 418
Groningen/Drente Be Quick 1887 93
Groningen/Drente ACV 89
Groningen/Drente Alcides 80
Groningen/Drente HZV Hoogeveen 79
Groningen/Drente GVAV Rapiditas 77

11 Regio Arnhem/Nijmegen 414
Arnhem/Nijmegen De Treffers 94
Arnhem/Nijmegen Achilles ‘29 82
Arnhem/Nijmegen DZC ‘68 82
Arnhem/Nijmegen Orion 79
Arnhem/Nijmegen Bennekom 77

12 Regio Friesland 409
Friesland ONS Sneek 86
Friesland Urk 84
Friesland Drachtster Boys 85
Friesland Flevo Boys 78
Friesland Blauw Wit ‘34 76

13 Regio Zuid/Oost Brabant 399
Zuid/Oost Brabant UNA 93
Zuid/Oost Brabant Nuenen 82
Zuid/Oost Brabant Geldrop 77
Zuid/Oost Brabant Brabantia 75
Zuid/Oost Brabant Unitas ‘59 72

14 Regio Breda/Tilburg 390
Breda/Tlburg Baronie 82
Breda/Tlburg Dongen 80
Breda/Tlburg Unitas ‘30 78
Breda/Tlburg Sarto 75
Breda/Tlburg TSC 75

15 Regio Limburg 370
Limburg sv Venray 75
Limburg Wittenhorst 74
Limburg Scharn 74
Limburg Venlosche Boys 74
Limburg Groene Ster 73

16 Regio Zuid/West Nederland 355
Zuid/West Ned Kloetinge 80
Zuid/West Ned Halsteren 76
Zuid/West Ned Roosendaal 70
Zuid/West Ned Jeka 67
Zuid/West Ned MOC’17 62

14-15-16-17-18-19-20-21_top200.indd 17 04-12-19 09:14