Welke voetbalclubs staan er dit seizoen 2020-2021 in de Top 200 Jeugd? Ze staan in onderstaand overzicht, met het totaal aantal punten van de jeugdopleiding en het competitieniveau van de eerste selectie. Ook hebben we de positie van het vorige seizoen erbij geplaatst.

20-’21 19-’20 Vereniging 1e team Jeugd
1 1 Alphense Boys Hoofdklasse 51
2 2 Zeeburgia 4e klasse 47
3 3 AFC 2e divisie 47
4 4 Alexandria ’66 1e klasse 43
5 8 Quick Boys 2e divisie 41
6 6 Westlandia 3e divisie 38
7 43 Hollandia 3e divisie 38
8 10 Koninklijke HFC 3e divisie 37
9 15 Spartaan ’20 1e divisie 36*
10 32 Hercules 3e divisie 35*
11 77 Excelsior M 2e divisie 34
12 7 Quick (’s-Gravenhage) 3e divisie 34
13 28 De Dijk  Hoofdklasse 32
14 12 AFC ’34 1e klasse 31
15 11 Be Quick 1887 Hoofdklasse 31
16 5 DEM 3e divisie 30
17 25 UNA 3e divisie 30
18 22 Spijkenisse Hoofdklasse 30
19 9 Fortuna Wormerveer  1e klasse 29
20 81 TOGB Hoofdklasse 29
21 35 DHC 1e klasse 29
22 17 Roda ’46 1e klasse 27
23 79 Excelsior ’31 3e divisie 26
24 56 ARC Hoofdklasse 26
25 21 Barendrecht 3e divisie 26
26 29 De Meern  2e klasse 26
27 64 DSO 2e klasse 26
28 55 DCG 2e klasse 26
29 57 IJsselmeervogels 2e divisie 25
30 44 DVS ’33 Ermelo 3e divisie 25
31 45 OJC Rosmalen Hoofdklasse 25
32 24 Jonathan 3e klasse 25
33 31 Smitshoek Hoofdklasse 25
34 52 BFC 1e klasse 25
35 74 DWS 1e klasse 25
36 13 UDI ’19 Hoofdklasse 24
37 33 FC Lisse  3e divisie 24
38 46 DOVO 3e divisie 24
39 86 WV-HEDW 1e klasse 24
40 106 Bennekom 1e klasse 24
41   JVOZ   24
42 18 Drachtster Boys 1e klasse 23
43 27 Gemert 3e divisie 23
44 131 Blauw Geel ’38 3e divisie 23
45 20 ACV 3e divisie 23
46 92 Baronie Hoofdklasse 23
47 71 Urk Hoofdklasse 23
48 82 Unitas ’30 1e klasse 23
49 63 HBS Hoofdklasse 23
50 84 Hoofddorp 1e klasse 23
51 53 CSV Apeldoorn  1e klasse 23
52   FC Amsterdam 4e klasse 23
53 14 SC Buitenveldert  3e klasse 25*
54 42 SML 3e klasse 22
55 66 De Treffers 2e divisie 22
56 95 Forum Sport 1e klasse 22
57 40 Unitas ’59 3e klasse 22
58 39 Houten 3e klasse 22
59 65 PVCV 1e klasse 22
60 75 Victoria 1e klasse 22
61 129 FC Meppel *  2e klasse 21
62 16 Jodan Boys Hoofdklasse 21
63 58 Kampong 1e klasse 21
64 78 SC Feyenoord  Hoofdklasse 21
65 97 Geldrop 1e klasse 21
66 23 Waterwijk*  2e klasse 21
67 37 GVAV-Rapiditas 1e klasse 21
68   JVC Dedemsvaart *   20
69 93 Nuenen Hoofdklasse 20
70 94 Quick ’20 2e klasse 20
71 117 ONS Sneek Hoofdklasse 20
72 67 ATC ’65 1e klasse 20
73 133 SC ’t Zand  1e klasse 20
74 83 UVS 2e klasse 20
75 72 Blauw Wit ’34 1e klasse 20
76 123 HVV Den Haag 1e klasse 20
77 137 Kolping Boys 1e klasse 20
78   VOAB 2e klasse 20
79 119 JVC Cuijk 3e klasse 20
80 126 SDZ 1e klasse 20
81 129 Alcides Hoofdklasse 19
82 61 Kloetinge 1e klasse 19
83 132 SV Venray  1e klasse 19
84 34 RKAV Volendam  Hoofdklasse 19
85 47 LAC Frisia 1883 1e klasse 19
86 41 WSV Apeldoorn 2e klasse 19
87 185 MOC ’17 3e klasse 19
88 36 DZC ’68 1e klasse 19
89 167 Flevo Boys Hoofdklasse 19
90 168 VV Heerenveen  1e klasse 19
91 38 KFC 2e klasse 19
92 50 De Foresters  4e klasse 19
93 30 Purmersteijn Hoofdklasse 19
94 54 Bloemendaal 2e klasse 19
95   SV Bedum  2e klasse 19
96 114 Nieuwerkerk 3e klasse 19
97 91 Sporting Martinus 2e klasse 19
98   Wilhelmus 2e klasse 19
99 112 Unicum 2e klasse 19
100 26 Roda ’23  2e klasse 18
101 68 FC ’s-Gravenzande  Hoofdklasse 18
102 116 Olde Veste ’54 1e klasse 18
103 48 Den Hoorn 1e klasse 18
104 147 HZVV Hoogeveen Hoofdklasse 18
105 102 Concordia Delft 2e klasse 18
106   ASC de Volewijckers  4e klasse 18
107 177 Hillegom 1e klasse 18
108 108 DTS ’35 Ede 1e klasse 18
109   VCS 4e klasse 18
110   AS 80 4e klasse 18
111   ASV Joga Fortius  3e klasse 18
112   Be Quick ’28 2e klasse 17
113 69 Orion Hoofdklasse 17
114 19 VELO 1e klasse 17
115 146 Wittenhorst 1e klasse 17
116 59 TSC 2e klasse 17
117 62 DZOH 2e klasse 17
118 60 Sarto 1e klasse 17
119 51 Xerxes/DZB 1e klasse 17
120 143 Roosendaal 1e klasse 17
121 73 Scharn 2e klasse 17
122 199 Rohda Raalte 1e klasse 17
123   BVCB 1e klasse 17
124   RBC 2e klasse 17
125   Always Forward 3e klasse 17
126   Dongen 3e divisie 16
127 195 HSC ’21 3e divisie 16
128 118 Sparta Nijkerk 3e divisie 16
129 70 Longa ’30 Hoofdklasse 16
130 87 Margriet Oss 3e klasse 16
131 158 ASWH 2e divisie 16
132 187 JEKA 2e klasse 16
133 99 HVCH 1e klasse 16
134 127 VVIJ 2e klasse 16
135   Union 2e klasse 16
136   VVOG 3e divisie 16
137 140 Legmeervogels 1e klasse 16
138 125 Nootdorp 1e klasse 16
139 110 Heerenveense Boys 3e klasse 16
140   AFC Quick 1890 3e klasse 16
141 90 SV Brandevoort  4e klasse 16
142 128 FC Abcoude  3e klasse 16
143 142 De Weide 2e klasse 15
144 49 Oranje Wit Dordrecht 1e klasse 15
145 184 Huizen 1e klasse 15
146 122 ASV Dronten  2e klasse 15
147 166 Vriendenschaar 2e klasse 15
148   Theole 2e klasse 15
149   Hoogezand 1e klasse 15
150 104 RKDEO 2e klasse 15
151 198 Spakenburg 2e divisie 15
152 188 NEO 1e klasse 15
153 100 SV TOP  1e klasse 15
154 196 Best Vooruit 1e klasse 15
155 145 Genemuiden Hoofdklasse 15
156 120 SDV Barneveld 1e klasse 15
157 136 Brabantia 1e klasse 15
158   Schijndel/DeWit 3e klasse 15
159 152 Emplina 2e klasse 15
160 109 SO Soest  2e klasse 15
161 157 DVV 3e klasse 15
162   HFC ’15 2e klasse 15
163   Rotterdam United 4e klasse 15
164 148 Elinkwijk 4e klasse 15
165   Joga Fortius 3e klasse 15
166 98 ADO ’20 3e divisie 14
167 197 Achilles 1894 2e klasse 14
168   HFC EDO  2e klasse 14
169 135 GVVV 2e divisie 14
170   Dalfsen *  SJO 1e klasse 14
171   Grol 2e klasse 14
172 103 NWC 2e klasse 14
173 170 Berghem Sport 1e klasse 14
174   Bekkerveld/Weltania 2e klasse 14
175   Geleen Zuid 2e klasse 14
176   Sparta E 2e klasse 14
177   FC Oegstgeest 3e klasse 14
178 113 ESA 3e klasse 14
179   Avanti ’31 3e klasse 14
180 193 FC Deltasports ’95  2e klasse 14
181   Drechtstreek 2e klasse 14
182 163 SV Hooglanderveen  2e klasse 14
183 115 Robur et Velocitas 3e klasse 14
184   CSV ’28 4e klasse 14
185   Meerburg 4e klasse 14
186 164 DSS 4e klasse 14
187 133 Schagen United 4e klasse 14
188   Maarssen 2e klasse 14
189 165 SBC 3e klasse 14
190 89 Buitenboys 3e klasse 14
191 183 RKAVV Hoofdklasse 13
192 186 Dommelen 3e klasse 13
193   TVC ’28 1e klasse 13
194   WSC 2e klasse 13
195 153 Berkum Hoofdklasse 13
196 101 Voorschoten ’97 1e klasse 13
197   Helpman 2e klasse 13
198   HHC Hardenberg 2e divisie 13
199 85 Capelle  Hoofdklasse 13
200 105 Swift Hoofdklasse 13

*Na een hertelling moesten we na publicatie nog een aantal bijstellingen doen. Dit was onder meer het geval bij Kon. HFC, usv Hercules en Spartaan’20.

Sv Schalkhaar is per abuis niet opgenomen in de Top 200 Jeugd. Zij horen met 16 punten te staan op positie 142.

Dedemsvaart en FC Meppel zijn per abuis wat te hoog geplaatst. Dedemsvaart valt met 12 punten net buiten de Top 200, terwijl FC Meppel met 13 punten op nummer 190 hoort.

Waterwijk: wordt 32 punten, in plaats van 25 punten, en dat betekent positie 32 (in plaats van 66).

SC Buitenveldert heeft in plaats van 23, 25 punten behaald, en komt daarbij op plek 30 in plaats van 53.

Meer Top 200

Op de landingspagina van de Top 200 vind je meer overzichten, zoals de het totaaloverzicht van de Top 200, de indeling per regio en wat ons opviel bij het samenstellen van de lijst.

In het februarinummer van De VoetbalTrainer, nummer #255 staat de complete lijst met achtergronden.

Wil je weten op welke positie jouw club vorig seizoen stond? Bekijk het overzicht van seizoen 2019-2020.


TrainingsPlanner

Met de TrainingsPlanner vind je volop inspiratie voor o.a. pass- en trapvormen, positiespelen, afwerkvormen en partijspelen.

Zeer interessante en duidelijke cursus over een mooi voetbal onderwerp! Door de duidelijke uitleg en leuke testvragen, ‘fiets’ je zo door de cursus heen!

Hans de Jong over de online cursus ‘Gegenpressing’ van de VBT Academie.