
Ieder jaar stelt De Voetbaltrainer de Top 200 clubs samen. Dit gebeurt op basis van het niveau waarop het eerste team en de jeugdteams O19-1, O19-2, O17-1, O17-2, O15, O14 en O13 actief zijn. Hieronder zijn de teams uit Flevoland te vinden die in de Top 200 voorkomen.
Flevoland
SV Urk is opnieuw de hoogst spelende amateurclub van Flevoland, al levert het wel twaalf plaatsen in ten opzichte van vorig seizoen. Flevo Boys stijgt weliswaar wat plekjes, maar komt nog bij lange na niet in de buurt van de top-10 notering uit het seizoen 2014/2015. ASC Waterwijk maakt een flinke sprong, terwijl ASV Dronten juist wegzakt. SC Buitenboys maakt dit seizoen het debuut in de Top 200.

Op de landingspagina van de Top 200 vind je de gehele lijst, evenals overzichten voor de jeugd en per regio. In onze webshop en bij abonnementen vind je de producten die De Voetbaltrainer aanbiedt om de trainer/coach van meer deskundigheid te voorzien.