Beschrijving
De voetbalontwikkeling van spelers wordt steeds complexer. Waar het vroeger ging om het ‘leren’ voetballen, wordt tegenwoordig ook gekeken naar andere voetbalvaardigheden dan techniek en tactiek. Voetbal als denksport, met een grote rol voor cognitieve vaardigheden. Wat houdt die term precies in? In dit boek wordt het thema van cognitieve vaardigheden theoretisch ingeleid, waarna in 52 trainingsvormen suggesties worden gedaan om aandacht te geven aan de onderlinge communicatie, de awareness, de creativiteit, het spelinzicht, de handelingssnelheid, de reactiesnelheid en de positionering door spelers.
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Toine Hanssen (geverifieerde eigenaar) –
Veel oefenvormen waar je mee aan de slag kunt. Ik train jeugd maar ga proberen de oefeningen aan mijn groep aan te passen.
Kurt Goyvaerts (geverifieerde eigenaar) –
oefeningen waren niet nieuw voor mij
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Francois Pauwels (geverifieerde eigenaar) –
Het boek zelf is oké maar de verzendkosten zijn volgens mij vrij hoog “bijna zoveel als het boek zelf”
Wim (geverifieerde eigenaar) –
prima ondersteuning en tips !
Eddy Van Oost (geverifieerde eigenaar) –
Mano Guibert (geverifieerde eigenaar) –
Lucas (geverifieerde eigenaar) –
JTA Rovers (geverifieerde eigenaar) –
Ward Diricks (geverifieerde eigenaar) –
Had meer verwacht van de oefenvormen.
Kurt Dhondt (geverifieerde eigenaar) –
Duidelijke transparante manier toegelicht met duidelijk het nut van deze oefeningen geformuleerd… een must voor progressieve trainers die hun spelers een niveautje hoger willen brengen. Laat u vooral niet overtuigen door mij, want hoe meer trainers dit kennen, hoe moeilijker mijn spelers hun tegenstander te bespelen valt 😉
Jan Medema (geverifieerde eigenaar) –
Kristof Luyten (geverifieerde eigenaar) –
Danny Penny (geverifieerde eigenaar) –
Dick de Boer (geverifieerde eigenaar) –
Professioneel, overzichtelijk en duidelijk.
Wim Vanrenterghem (geverifieerde eigenaar) –
Nico Vandecaveye (geverifieerde eigenaar) –
Weinig verneuwend
Bert Caudron (geverifieerde eigenaar) –
Martin (geverifieerde eigenaar) –
Pieter Holtermans (geverifieerde eigenaar) –
Zeer interessant boekje, iedereen aan te bevelen!
Danny Hoekzema (geverifieerde eigenaar) –
Wederom snelle, correcte levering. Als altijd heel tevreden met het boekje vol met mooie oefeningen. Goede prijs-kwaliteit verhouding.
Ron (geverifieerde eigenaar) –
Francesco Sopacua (geverifieerde eigenaar) –
Top boek!